U nastavku vesti možete pogledati uslove konkursa za praksu u Amcham Serbia i konkurs za posao u firmi Sampro Samaržić & SON.

AmCham Serbia konkurs:
Internship program

Opis zaduženja:
•    prijem telefonskih poziva
•    pomoć pri pripremi sastanaka
•    pomoć pri organizaciji svečanih događaja
•    slanje pošte
•    pomoć pri pripremi dokumentacije za sastanke Upravnog odbora
•    ostali poslovi u okviru kancelarije

Uslovi:
•    visoka stručna sprema (diplomac Univerziteta u Beogradu)
•    odlično pisano i usmeno znanje engleskog jezika
•    odlično znanje rada na računaru (MS Office)
•    izražene komunikacione i organizacione sposobnosti

Način prijave:
CV, motivaciono pismo na engleskom jeziku i kopiju diplome
poslati do četvrtka, 10.septembra 2009.
na e-mail adresu saradnja@razvojkarijere.bg.ac.rs
sa naznakom AmCham Internship

SAMPRO SAMARDŽIĆ & SON
Naziv radnog mesta: Serviser računara i računerske opreme
•    otklanjanje softverskih i hardverskih kvarova na računarima
•    terenske aktvinosti
•    testiranje neispravnih računarskih komponenti
Uslovi:
•    student ili diplomac Univerziteta u Beogradu /Mašinski fakultet, ETF, FON, PMF /
•    prethodno o radno iskustvo nije neophodno, ali poželjno
•    odlično poznavanje hardvera i softvera
•    obavezna vozačka dozvola B kategorije

Poslati CV na e-mail: nikola.drljaca@sampro.rs u cc maila: saradnja@razvojkarijere.bg.ac.rs

Nemate prava da postavite komentar.

„Naše živote više oblikuju naša očekivanja i nadanja nego li naše iskustvo.“
Bernard Šo

Facebook grupe

Studenti Mašinskog fakulteta u Beogradu
Pridružite se!
Brucoši 2018/19
Mašinski fakultet Beograd
II godina 2018/19
III godina 2018/19

Anketa

Da li će se kvalitet nastave poboljšati povećanjem školarina?

Nastava